Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit reklamu z Aplikace

Dobrý den, chtěl bych se vás svatých zeptat, zda nevíte jak odstranit z aplikace reklamu, ještě v PC tzn, v souboru APK. Budu rád za všechny možné rady, aplikaci jsem vyvíjel já na nějakých základech kde reklama byla uchována ale nevím jak se jí zbavit. Mockrát děkuji za vaše odpovědi.

APK je balicek s programem. Nic takoveho jako "odstraneni reklamy" z programu neni. Je to jako bys chtel z nejakeho instalacniho balicku programu pro Windows odstranit aktivaci programu.

Mas vic moznosti:
1. koupit si verzi programu bez reklam. Programy pro android stoji par kacek
2. odstranit si reklamu z celeho telefonu (na to ti navod davat nebudu)