Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapínaní aplikací v poznámkovém bloku

mam emulátor nějakého hardwaru CASIO s windowsem CE 1.0 a když jsem to spustil najednou všecjny aplikace hry a programy nějak změnili ikonu na poznámkový blok a když nějakou hru spustim spusti se mi poznamkovej blok a vněm jsou nějaké znaky atd...
Tak se chci zeptat jak to vrátit?
Děkuji za snahu:-)

Hodně chabá výmluva - první věta na stránce pro vkládání dotazu: V archivu poradny najdete řešení mnoha problémů a s velkou pravděpodobností i toho Vašeho. Doporučujeme před napsáním nového dotazu vyzkoušet nejprve hledání.

Další odstavec: Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém.

Stačí (umět) číst....

Otazka cislo 1: mas windows 7?
Otazka cislo 2: restartoval si windows a NIC POTOM NESPUSTAL a potom 2x klikni na ten .reg. Ked vybehne stale error tak bud mas nejaky antivir co sa ti sere do vsetkeho (odinstalovat a restart) alebo mas len uzivatelsky ucet alebo ti bezi nieco na pozadi napr. vir alebo nejaky program tunic alebo podobna haved.

jestli jsi stáhnul jen pořebné .reg soubory a přesto ti to píše provedené úkony anglicky, nemá to smysl.

You may restart your system,for changes to take effect
co mám dělat?

zformátuj kradený anglický systém (data máš mít na samostatném datovém disku), nainstaluj znovu v češtině.

systém do toho pc spadl shůry, zdarma, bez instalačního média - jsi veselá kopa.

dostal jsi několik odkazů na stažení opravných textových .reg souborů, stáhnul jsi zararovaný bordel který neumíš otevřít. výsledek po restartu vidíš sám - to je beznadějné.

v registrech máš mít nastavené:

REGEDIT4

[HKEY_CLASSES_ROOT\.exe]
@="exefile"

[HKEY_CLASSES_ROOT\.lnk]
@="lnkfile"

a zkontrolovat, zda se jiná verze nevyskytuje v uživatelských větvích: "HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\.exe, .lnk"

s hledáním na netu to jde spravit za 5 minut / bez hledání s ruční opravou dvou asociací za 2 minuty.
ty to "řešíš" už dva dny - nevíš co a proč děláš, nevidíš co stahuješ - jen píšeš: "co mám dělat?"
koupit kuličkové počitadlo.

zdupal sis to sám,
nechápeš co stahuješ,
neumíš se podívat cos stáhnul - protože to spouštíš uvnitř raru.
celou dobu své lamerské chování svádíš na špatné rady druhých.

když jsem ti uvedl jaké mají být dva správné záznamy v registrech, předstíráš že to nevidíš.
to kuličkové počitadlo bude fak lepší.