Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupě mobilu na hry

Dobrý den, chtěl bych se zeptat a doporučit nějaký dobrý mobil do 10 000kč. Především ho budu potřebovat na hry na fotky internet apod... přemýšlim o HTC one X ale nevím jestli je to dobrá volba. Předeme děkuji za odpověď :)

primarni funkce je to co pouzivas nejcasteji? pak pro me to vzdycky byla nahrada hodinek, klasicke totiz uz hodne dlouho nenosim.
a tazatel se zcela jiste pta na smartphone, coz je takovy prunik mezi mobilnim telefonem a PDA, takze tam je favorizovani telefonni funkce uplne mimo.

Možu se zeptat, co znamená mobil na hry?

Počítám s tím, že hledá "nejvýkonnější dělo"? Existuje tedy nějaká hra na mobil, která ten výkon využije? Když pomineme rychlost zapínání hry, u některých telefonů 10 sekund, u o 10000 korun drazsich telefonu 8 sekund.
Protože pokud ne, rozhoduje se pouze poměr cena/velikost displaye.

-Dok- k "rozhoduje se pouze poměr cena/velikost displaye" bych pridal take "vydrz baterie"
-Jde-li vylozene na hry a foto, v uvahu by prisla spise "tablete"
-PS: Pri volani s telefonem dual-core nebo ne, rozdil zrejme neucitis.