Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD - prilis velky sata konektor?

Ahoj vcera jsem tu mel problem, muj PATA HDD nesel zapokit do me nove desky. Ted jsem si sehnal HDD SATA 320Gb Seagatte. Kdyz ho ale zasroubuki tak at tam napajeci SATA kabel ze zdroje davam a rvu jak chxi tak tam proste nejde. Uz na to prestavam mit nervy to nemuzou nechat stalou velikost?

Nevite nekdo co s tim?

Kdyz ho ale zasroubuki

Tak ho zase vysroubuki a zkus to připojit v ruce,kde na to vidíš a dosáhneš.Pokud to tam nepůjde žádným směrem a žádnou silou,zkus jiný SATA konektor,třeba od DVD mechaniky.