Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spojení PC s TV...(problém)...

Poradte, kdo máte spojené PC s TV (GeForce-SCART). Problém mám v tom, že při přehrávání videa je obraz krásný, ale pokud sleduju něco na netu(přes TV), tak je to trochu trhané.(ovšem na monitoru je to krásné). Je to rychlostí připojení, nebo čím? rychlost mám 3000/300 kbps, což by mělo stačit ne? poradte, jestli víte, co s tím...Připomínám, že tomu moc nerozumím.

nebo, nemůže to být tím kabelem?Mám jen obyčejný.Nechce to z nějakého lepšího materiálu?Dejte radu, kdo máte něco podobného.díky...

jak to chceš ještě vysvětlit. Nemám DVD přehravač, takže filmy si pustím na PC, které mám spojené s TV.Takže se nedívám na monitor, ale na TV.Ale když spustím např.Očko na netu, tak na monitoru je to krásný obraz, ale na TV už je to trochu rozmázlé.Chápeš?
Prostě filmy jdou krásně, ale živé vysílání jde na TV trochu hůř.Podobně je to i u pořadů z archivů.(taky mi to na monitoru jde krásně, ale na TV špatně.!!

Nie nechapem, v otazke pises ze "tak je to trochu trhané." a teraz pises "na TV už je to trochu rozmázlé" tak prave to sa pytam ze co presne sa ti zda na tom TV obraze "spatne". TV ma omnoho nizsie rozlisenie a snimkovu freq. ako monitor, preto s tym moze byt problem. Navyse TV zobrazuje prekladane tak preto progressive obraz moze "blikat" (hlavne tenke vodorovne riadky).
Obraz ktory pozeras si daj na TV na celu obrazovku, a na TV sa divaj z vacsej vzdialenosti.
Obavam sa ze nic viac robit nemozes (blikajuce vodorovne riadky sa daju potlacit na niektorych grafikach v nastaveniach TV vystupu (nastavenia ovladacov grafiky) vola sa to nastavenie napr. "deinterlace filter" apod.).