Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na nahrávaní zvuků

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zdali existuje nejaky software, který zvuky nahrává a rovnou stříhá na menší soubory a ukládá to podle časového údaje? Nahrávám zvuky zvířat a potřebuji mít neustále zaplou kameru a mikrofon. Kamera je připojena samostatně a je to u ní vyřešeno. Zvuk budu nejspíše nahrávat mikrofonem. Při klasickém nahrávání používáme soundforge, ale toto by bylo třeba 3 dny nahráváni v kuse a podobně. Potřebuji zvuky průběžně z pc stahovat, abych to mohla sladit s obrazem. Jsem v tomto naprostý laik, mockrát děkuji za odpovědi. s pozdravem Nela

nene to jsem měla napsat. nahrávám v uzavřené místnosti vokalizaci líhnoucích se ptáčat. Nevíme kdy se vylíhnou, tak jsme tam ted nainstalovali kameru která snímá obraz líhnutí, ale ne zvuk. Ta má samostatný program a ten obraz stříhá a ukládá.
já potřebuji i zvuk a tak mě napadlo dám tam mikrofon, jenže jediný program co mám je soundforge a ten nahrava kontinuálně. já bych potřebovala program,který by nahraný zvuk automaticky v určitém intervalu stříhal a ukládal. Je to takle lepší?

No, tam je ten problem, že nám nejde ten zvuk z kamery. Nepodařilo se nám to nainstalovat. Já to jdu zkusit ještě o víkendu s jedným IT, ale ráda bych měla záložní řešení pokud to nepůjde. Typ Kamery mi bohužel dodán nebyl. Bylo mi pouze řečeno, že to nejde a že mám najít program jak popisuji. Už jsem psala dotaz ohledně kamery, tak hned jak napíší co to je zač tak to sem postnu. moc děkuji