Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Picasa nenačtení fotek

Zdravím žádám o radu,
po instalaci tohoto prográmku mi začne picasa načítat fotky z disku které pěkně vidím v levo v knihovně jak přibývají a z ničeho nic se načítání vypne a všechny složky s fotkama co byli pěkně vidět jak se načítají zmizí a picasa je prázdná ...copak dělám blbě?Ještě dodám že poté když picasu ukončím vypisuje něco o komprimaci a místě na disku ale místa mám na disku dost.Oper.systém win8

no ono to načítá složky fotek,ale najednou všechny zmizí.... picasa vypíše nenalezeny žádné fotky a nic se neděje....picasu mám otevřenou ale prázdnou,až když ji zavřu tak vyskočí ta hláška o komprimaci,která okamžitě zmizí a tím to končí.Při dalším spuštění to samé....picasu mám přeinstalovanou a na disku je cca 400Gb volného místa.Fakt už nevím.

databáze smázlá a problém trvá...
jeden poznatek mám pokud dám hledat pouze dokumenty a moje fotky....nic nenajde....pokud dám prohledat celý pc tak picasa najde a uloží nejaké obrázkové a video návody na touchpad.To tam zustane ale moje fotky neeeeeeeeeeeee asi ho brzo hodím z okna už se s tim trápim týden..ještě přidávám obr.jak úžasně pracuje moje picasa:.(