Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte univerzální sestavu - do 100 tisíc

Ahoj,

už dlouho jsem o tomhle přemýšlel a teď to chci zrealizovat. Každý měsíc jsem si dával bokem nějaké peníze a dal jsem dohromady 100 tisíc. Část (nebo všechny) peněz chci věnovat právě nové počítačové sestavě, jelikož na počítači strávím hodně času.

Na co sestava bude:
Dělám téměř vše, sleduji filmy, stříhám video, brouzdám po internetu, rád hraji hry, programuji, občas něco dělám s 3D grafikou (Blender), atd...

Neptám se na co nejnadupanější sestavu za co nejvíce peněz. Chci vás požádat, abyste mi vybrali takovou sestavu, která by byla výhodná co se týče poměru výkon / cena. Kdyby byla moc dobrá a "jen" za 30 tisíc, vůbec to nevadí... těch 100 tisíc je jen horní hranice.

Díky moc za vaše návrhy.

Díky :)

Sestava vypadá krásně, tak nějak jsem si to představoval.

Ještě maličkost: mohl bych poprosit o doporučení nějakých monitorů na dualko? Uvažuji, jestli si dám jeden nebo dva monitory... v některých hrách / programech se právě to duálko vyplatí víc (šetří se místem).

Kdyžtak díky :)

Zdravím,

četl jsem tam:
Používáte-li občas pro poslech hudby z počítače kvalitní sluchátka, můžete je připojit do sluchátkového výstupu. Jistě budete příjemně překvapeni, o kolik se zvuk zlepší oproti připojení sluchátek přímo do sluchátkového výstupu počítače.

V čem se to tak může lišit? Já to vždy dávám "dole do červené" :D

Kdyžtak díky :)

Jinak: promiň, ale dávat 14 a půl tácu za repro nechci :D Ale vypadají luxusně :)