Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rapidní pokles rychlosti torrentu

Zdravím, před pár dny mi zničeho nic klesla rychlost stahování torrentů na rychlost nižší než 1kb/s přitom se svým připojením jsem problém nikdy neměl, rychlost byla vždy vyšší než 500kb/s. Navíc torrenty které stahuju jsou podporovány mnoha seedery, tudíž v tom by problém být také neměl. Ocením každou radu, předem díky. Johny

Co znamená pěkná pálka za jaké parametry? Tak nestahuj torrentem, nebo si omez rychlost nebo počet spojení. Torrent je totiž docela slušný zabiák sítí, zvlášť těch bezdrátových.