Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samovolny restart pocitace.

Pocitac se me samovolne restartujue. Nekdy po nekolika dnech nekdy po par hodinach. Netusite nekdo cim by to mohlo byt? Pouzivam Win XP. Antivir sem na to uz poustel, taky Goldmemory, nejakej zatezovej test celyho pocitace (prodejce), mel jsem ho i na UPS.

Sranda je v tom, ze sem koupil pocitac novej a ten me to dela taky. Muze to zpusobovat telefonni linka (pripojuju se pres modem)? Nebo klavesnice, mys, repraky? To je jediny spolecny pro oba pocitace.

Vypis chyby je tu. pp.jpg . Na ten odkaz neklikejte, ale vlozte jo do adresniho radku, jinka to pise chybu.

[mod]Screenshot je lepší pořídit pomocí Alt+PrnScr (jen aktivní okno), uložit na Imageshack a pak přímo do stránky - to by se vešlo. (host)[/mod]

No tak po dlouhem badani jsem snad objevil pricinu padu systemu. Delalo me to pouze kdyz jsem byl pripojen k internetu, ale take ne vzdy.

Dneska jsem to konzultoval s vyrobcem ConMetu a ten me potvrdil, ze modre obrazovky muze zpusobovat registrovany ConMet a to konkretne jeho funkce v nastaveni\spojeni\zabezpeceni "Ve Widows NT/2000/XP kontrolovat vytacena cisla sledovanim portu".

Pry si tato funkce nerozumi s nekterymi typy modemu a to muze zpusobovat ten problem.

Doufam, tedy ze to bylo ono.