Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač

Ahoj...poradíte mi prosím kde seženu ovladač na zvuk?Zákl.desku mám msi 848p neo-v (ms-6788).Hledal jsem to na jejich stránkách a nějak se mi to nedaří.Díky moc všem...

pravděpodobně instalátor viru.
potřebuješ nějaký normální soft (codestuff starter, ms autoruns) a zobrazit si, co se ti chce po startu spouštět s příponou .vbs - a proč.
nebo si počti v logu hijackthis. času dost, začaly prázdniny.

nejspíš si ovladače hledal i na pochybných stránkách a nainstaloval sis spyware: pcdetektiv, drivergenius a podobné sračky.