Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gamepad najednou neodpovídá

Zdravím. Vlastním Gamepad STRIKE FX SL-4443-01-V2 a dosud mi fungoval ale najednou přestal fungovat jak kdyby mu došly baterky. USB vysílač bliká rychle (asi hledá gamepad) a Gamepad když zapnu tak se nepřipojí. Nějaká rada ?

Není to na baterky je to na adapter. Ovladač normálně chvilku bliká rychle když ho zapnu a vyhledává USB přijimač. Pak začne blikat pomaleji (přepne se do režimu že se nic neděje tak se vypne potom) Kdyby to bylo na baterkách tak by se ani nerozsvítil.