Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava 25 tisíc

Zdravím celou poradnu. Chtěl bych si nechat poradit. Složil jsem si sestavu do 25 tisíc ale nevím která ze 3 GPU bude se hodit do téhle sestavy.
Sestava: Intel Core i5-3350P
MSI Z77A-G43 - Intel Z77
GIGABYTE GTX 770 WINDFORCE 3X 2GB, GIGABYTE GTX 670 Ultra Durable OC 2GB nebo Sapphire HD 7970 3GB GDDR5 OC with Boost
Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
Samsung SH-224DB, černá Bulk
CoolerMaster K350, černá, bez zdroje, průhledná bočnice
Microsoft Windows 7 Home Premium CZ 64bit OEM
Seasonic M12II-620 620W
Corsair Vengeance Low Profile Black 8GB (2x4GB) DDR3 1600
Taktovat nebudu.
Díky za odpověď.

Grafiku bych zvolil HD7970.
Nic vysloveně nevhodného v sestavě není, pokud bych si to pořizoval pro sebe, tak bych udělal z hlediska osobních preferencí několik kosmetických změn:
1. Paměti bych vzal CRUCIAL CL8 (porovnání s CORSAIR):
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?compareitems =_1T2B1PPB
2. U HDD dávám osobně přednost WD:
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?compareitems =_1KXK1O1X
3. Zdroj bych koupil 80+Gold a klidně o stupeň slabší (bude v pohodě stačit):
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?compareitems =_0ZQX1SDA

Mněl bych poslední dotaz. Zda do case CoolerMaster K35 se vejdou všechny komponenty které jsou v téhle sestavě a zda GPU HD7970 bude stačit na nové hry i na vyšší detaily. Díky všem za rady a odpovědi.
Zde celá sestava:
Intel Core i5-3570
MSI Z77A-G43 - Intel Z77
Sapphire HD 7970 3GB GDDR5 OC with Boost
WD Caviar Blue EX - 1TB
Samsung SH-224DB, černá Bulk
CoolerMaster K350, černá, bez zdroje, průhledná bočnice
Microsoft Windows 7 Home Premium CZ 64bit OEM
Seasonic SS-550RM 550W
Crucial Ballistix Tactical 8GB (2x4GB) DDR3 1600