Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sekání obrazu ve SLI

Zdravím, nedávám to do her, protože nepotřebuju poradit s jednou hrou.

Mám takovej problém, zatím zaznamenán u Far Cry 3 a Sniper Ghost Warrior 2. Pokud je vypnutý režim SLI, hra funguje např na 30 FPS. Má plynulý pohyb a krásně se na to dívá. Když se zapne SLI, vyletí to na 50-60FPS (stabilně) ale ten obraz není plynulý. Prokousává se a je vidět, že to není vončo. Nějaké rady, co s tím ?

Intel i7 3630QM
2x 650m GeForce
8gb ram

Díky :)

Protože máš oko z kašparovy krávy. Dovolím si citovat:

Micro-stuttering není ani shuttering, ani sluttering a v podstatě to znamená neplynulost kvůli nepravidelným intervalům mezi vykreslenými snímky s velmi diskutabilní detekcí a různým subjektivním vnímáním.

Lidé s malým IQ spravidla problémy nemívají. Jejich nízký intelekt a mentální nedostatečnost nedovolují vnímat tak elementární odchylky.