Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung galaxy s2 a instalace aplikaci

Zdravim,
koupil jsem si Samsung Galaxy s2.(jsem zacatecnik ve smartphonech).
Prosim Vas jak nainstaluji hry,aplikace z tahnute z netu na SD kartu?
Nainstaloval jsem si ccleaner a vidim vse ze je nainstalovano v hlavni pameti(ktera je pouze 2gb)
Zkousel jsem aplikace presunout i pomoci cclenaer na SD kartu ale pise mi to karta je plna.
Pritom navrchu vidim ze mam volno 9gb.
Dekuji

Skus pouzit USB kabel dodavany k telefonu. Pripojis kabel k PC, upozorni ta, ze sa nasiel novy hardware. Potom pojdes cez tento pocitac, ak sa ti spravne naistaloval hardware, objavi sa ti tam telefon, rozkliknes, vyberies si SD kartu a vsetko co chces presunut z PC presunies do SD karty.
Popr. skus najprv preformatovat SD kartu v telefone. Ak tam na nej ale nieco mas najprv si to uloz, lebo sa ti z karty moze vsetko vymazat.
Potom by to malo fungovat.

tak skus ist v mobile do ikonky moje subory, potom stlacis nie sipku ale tu druhu ikonku, das nastavenia a tam si zvolis adresare, kam chces aby sa ti ukladali stiahnute subory.
Mam ten isty mobil, tak som skusala, ze kde sa to nastavuje. Potom by ti to malo ukladat na kartu SD. Dufam, ze je to ono, co potrebujes.