Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poradit Antivir

Dobrý den
potřeboval bych poradit nějaký Antivirus používám momentálně AVG ale jak jsem četl na internetu tak jsem četl že spomaluje PC a hlasí viry tam kde nejsou děkuji.
Změna kategorie, původně: Hardware. Antivir není hardware, ani když zpomaluje počítač. (karel)

Pokud nejsi masochista, MS Security Essentials ti musí stačit, nijak neotravuje, ani nebudeš vědět že běží. Nevím akorát přesně jak je to na Win8, zda se to jmenuje stejně, byly tam nějaké změny.