Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konverze MPEG-2 ts

Dobrý den,
mám takový dotaz. Nahrál jsem si na televizi seriál, ale ten se uložil ve formátu MPEG-2 ts. Potřeboval bych nějaký program na konverzi do nějakého běžného formátu (např. avi). Díky za odpovědi...

Představ si TS jako třeba .zip, obsahuje i informace jako je třeba teletext. Mělo by se to dát přenastavit i na normální formát, ale už je pozdě. Když jsem tohle řešil já, našel jsem si na to nějaký extractor, zkusím ti ho najít, konverzi nepotřebuješ :-).

EDIT: Zkus TSRemux nebo ProjectX, není to to co jsem myslel ale účel to splní.

Nechci být špatným prorokem, ale obávám se, že nahrávku z TV, která je pořízena přímo z TV přijímače na externí HDD a nebo USB flešku v počítači neotevřeš ani nepřehraješ v jiném TV přijímači byť i stejné značky a stejného typu. Nahrávka i když má příponu MPEG-2ts je zašifrovaná pravděpodobně výrobním číslem toho kterého TV přijímače. Jinak klip s tou příponou zvládne převést do některého kontejneru AVI a nebo i na DVD řada konvertorů např. jednoduchý a free v češtině Freemake video converter. Ale u tvého záznamu to zcela jistě nepůjde.Ale možná se pletu.

Je tak 70 až 80% šance že se pleteš, já mám třeba levný STB Evolve (teď Evolveo) který na flashku umí nahrávat. Nejdřív jsem rovnou nahrával, zjistil jsem že je soubor v TS tak jsem si našel ten extractor a za ani ne minutu jsem měl funkční AVI. Potom jsem se pohrabal v nastavení STB a změnil nahrávání přímo do AVI, záleží co máš za přijímač, asi je to proti nějakým zákonům, ale prodávají to, co je mi po tom.