Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače grafické karty

Dobrý den, mám grafickou kartu Nvidia geforce 8800 a staré ovladače 260.99.(nainstaloval jsem je po menším kolapsu pc a jiné nebyly při ruce) Většina her se po nějaké době sekne (nevim jestli je to vina starých ovladačů, nejspíš ano ?)
Nejnovější ovladače jsou 320.49 a nejdou naistalovat. Zkusím instalaci poprvé a čtu: Je vyžadován restart systému. Podruhé už se dostanu dál, ale bohužel se k novým ovladačum napíše jen failed.

260.99 nejdou odinstalovat přes ovládací panely. Zkoušel jsem je vymazat přes driversweeper a následně nainstalovat 320.49 ale bohužel instalace dojde do poloviny a opět se napíše failed. 260.99 jdou opět v pořádku naistalovat.

Nevíte někdo jak z tohoho začarováného kruhu ven ? Budu rád za každou reakci. Díky moc za jakékoliv nápady.

Zde jsem našel ty 320.49, je to Gts.

Asi před týdnem se mi začali natrvalo sekat hry a na obrazovce se objevili modré pruhy. Pomohl jen restart pc. Myslel jsem si, že to byla chyba instalace hry. Poté se to začalo stále častěji opakovat a já jsem to dával za vinu špatnému připojení grafické karty (zdálo se mi, že vypadává) Jednoho dne už na obrazovce byly modré pruhy konstantně a počítač šel spustit jen v nouzouvém režimu. Ani nevím proč jsem začal zuřivě instalovat ovladače z instalačních disků co jsem dostal před šesti lety k pc.
Nakonec jsem to stejně spustil přes poslední známé funkční nastavení.

Jeden den jsem hru ani nezapl (hned se to seklo) a den druhý jsem hrál klidně 8 hodin a nic se nestalo.

Taky mě napadlo jestli se nemůže grafická karta přehřívat, ale nemůžu to změřit, protože programy vyžadují ovladače jmenovitě Furmark. Ještě zde mám speedfan, ale ten mi nedovolí změřit kartu při maximální zátěži (hra se sekne)

Asi před měsícem uhodil blesk do vedení od telefonu a následného pokračování z modemu do pc. Odešlo pár USB portů vzadu na skříni.
Nejsem si jistý jestli by se potíže projevily až po třech týdnech.

Takže už ho nemá cenu zachraňovat. Ted předemnou stojí volba jestli kupovat znovu pc nebo notebook.

Ještě poslední dotaz jak by na tom byl současný notebook cca za 22 000,- oproti tomuto počítači co mám teď (intel core2 Duo CPU E4400, 2GHZ, 2GB RAM a Nvidia Geforce 8800 GTS. Vůbec nevím jak za tu dobu šli notebooky dopředu.

Nevim jak to semnou v budoucnu bude. Jestli budu doma nebo jestli budu muset cestovat.
Jinak bych bral znovu pc. Zatím to tu hrotit nebudu možná za pár tejdnů se ozvu s prosbou o sestavení PC :-) . Díky za odpovědi