Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adsense bez živnosti

Zdravím,

jsem student a asi 4 měsíce jsem si přivydělával tím, že jsem měl na svých webovkách umístěnou reklamu od Adsense. Na stránkách se mi podařilo mít celkem slušnou návštěvnost a tudíž i docela slušné výdělky (celkem cca 40 tis.), jenže tohle všechno jsem dělal bez ŽL. Vim, že to byla asi ta největší pitomost, co jsem mohl kdy udělat, nicméně už se tak stalo a jsem připravenej nést všechny následky. Reklama už je několik týdnů pryč. Chtěl bych se vás ale zeptat, jak tyto následky, které mi hrozí, co nejvíc zmírnit, jak mám dál postupovat? Jaké postihi mi hrozí? Jde si nějak "dodatečně obstarat" živnost?

Děkuji za odpověďi.

No mám taky veliký problém :(
Adsense mám již delší dobu .... roky, kdy mi platby chodí na osobní účet, do června r. 2013 jsem byl normálně zaměstnán, kdy zaměstnavatel platil soc a zdr. poj.
žádný výdělek z adsense jsem nepřiznal :( - do konce roku jsem platil pouze soc a zdr. poj. a nyní a až nyní si chci založit ŽL, ale bojím :D
bych rád věděl jak vše zlegalizovat, bez následků ..... chtěl bych nyní platit normálně daně, pojištění

Jak z toho ven????
Díky za smysluplnou radu (že jsem blb vím)

Právě, že vůbec není*). Kdyby byl (a teď neuvažuji alternativu, že nahoře stejně všechno rozkradou), nebyli bychom v takové prdeli, v jaké jsme. Jsem fakt zvědavej na Babiše, jestli s tím alespoň trochu zahýbe.

*) příklad: znám člověka, který ještě nepodal přiznání za rok 2005, podniká vesele furt pryč, socko/zdravko také neplatí. Nikoho (úřady) to zjevně nebolí. Není to žádný mafián/kmotr, nýbrž obyčejný vesnický "podej-podrž".