Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posudte tuto HERNÍ PC sestavu

Zdravím chtěl bych vás požádat o posouzení této sestavy, a prosím o případné výhrady.
Rád bych se skládání Pc v budoucnu věnoval a chtěl bych znát názory lidí co se tomu již věnují.

Sestava by měla být určena pro hráče, ale zároveň za přijatelnou cenu. Mechanika chybí záměrně( vždy je možno přidat :)), cena tohoto PC na CZC je cca 18000KČ
Utéto sestavy by neměla hlučnost být klíčovým faktorem, nicméně myslím že by ani hlučná být neměla.

AMD Vishera FX-6300
GIGABYTE GTX 660 Ultra Durable 2GB
GIGABYTE GA-970A-DS3 - AMD 970
Kingston HyperX Beast 8GB (2x4GB) DDR3 1866 XMP
OCZ ZT Series 550W
Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
A-Data Premier Pro SP900 - 64GB (SSD)
Aerocool X-WARRIOR, černá, blue LED (CASE)
Airen RedWings120 (x2-boční větrák)

Děkuji za odpovědi

A sestava u které by byl použit větrák na boku? já vím že jsi říkal že se to nedělá, ale strašně moc profesionálně sestavených PC má větrák(většinou 200 nebo 2x 100)na boku. nevyužívá se potom přední větrák pro chlazení disků, boční pro chlazení komponentů (podle zkušenosti je to velmi účinné)a zdroj dole? A nepoužívá se při těchto sestavách třeba ještě jeden větrák nahoru? K airflow ses vyjádřil jasně a chápu to ale vrtá mi hlavou proč to "Profesionálové" staví s těmi větráky na boku.