Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr myši do 500Kč

Zdravím,
u staré myši mi přestalo sloužit kolečko, takže sháním novou - bezdrátovou s maximální cenou kolem 500Kč

Moje požadavky:
- pokud možno větší velikost
- minimálně 5 tlačítek
- ergonomická
- funkčnost na potahu gauče

Zatím co jsem hledal, tak jsem se zastavil u těchto dvou:
gigabyte-gm-eco600
hama-roma-53879

Na tuto sérii myší pozor, k myši je dodávám jen základní, dosti ořezaný software.
Pro plnou, lepší verzi tohoto software (nastavení maker, apod.) je potřeba zakoupit placenou licenci.

Celkově A4tech jsou spíše levné, né příliš dlouho trvanlivé produkty.