Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Inovace Windows 7 v notebooku

Zdravím,
mám notebook Asus x53t series a chtěl by jsem poradit, jak spustit inovaci Windows cca po roce použivání.
Notebook je značně zpomalený, a takové ty porgrámky na zrychlení PC těm nevěřím.

Prosím o radu. Zálohu udelám jen osobních dat.

Děkuji.

buď se ti podaří windows odvšivit, odinstalovat zbytečnosti a zakázat spouštění nesmyslů po startu.

nebo bude potřeba už po roce znovu instalovat windows, což není normální, ale v těch horších případech není vyhnutí. pak by se jistě vyplatilo mít zálohu čerstvě instalovaného systému s tvými aplikacemi.

ať je kam umístit image zálohy a není potřeba řešit záchranu dokumentů, měl by být disk rozdělen na systém ~64gb a zbytek pro uživatelské dokumenty. (tedy žádné blbosti jako data na ploše nebo kdesi v c:\users)
pokud to tak nemáš, začni na tom pracovat.