Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapnout úložiště USB

Když připojím mobil pomocí USB k PC tak kliknu připojit a pak vyskočí tabulka s napisem zanout uložiště USB ''Jestliže zapnete pamětove zarizení USB nektere pouzivane aplikace mohou byt ukončeny a mohou byt nedostupne dokud paměové zařízení USB nevypnete.'' Prosím o radu, co to znamená? A jestli klikat na OK.

takže,, přes to usb si chci dávat obrázky a hudbu, filmy, videa, a nevím co ještě se s tím dá dělat.. z mobilu na pc a naopak,, a chtěl bych vědět když kliknu na ok, jestli to znamená pouze to když změním nějaký soubor z nějaké aplikace, tak se ta appka vypne a zapne až po odpojení usb,, nebo jestli se ty zrovna jedoucí aplikace vypnou všechny.. počítačům ani mobilům nerozumím, takže se omlouvám, že tu dávám takové primitivní otázky..

aha.. už jsem na to přišel. sestra má taky na notebooku zapojenou kartu,, jenže ta se při zapojeni jmenuje místní disk e: a tak jsem si myslel že máme dva disky a ten jeden vyměnitelný disk je sestřina karta..funguje to dobře,, jen sakra nechápu proč se ta karta jmenuje "bejbi s chlebem" to si zas v t-mobile dělali ze mě srandu?? nikdo jiný kromě mě na tu kartu totiž nesahal