Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome nereaguje

Dobrý den

Prosil bych o radu.Dnes dopoledne jsem jako každý den zapnul můj notebook,otevřel prohlížeč Google Chrome a nic se mi nechce načíst.Otevře to záložku Nová karta,když něco napíši do vyhledávače tak mi to nic nenajde/vůbec nereaguje.Žádné oznámení to nenapíše.Zkoušel jsem reinstall Chromu,odstranit všechny složky,které k Chromu patří,ale nci nepomáhá.

Děkuji za každou radu

Zkus zástupce Chrome změnit takto, dodrž mezery. Předtím se ujisti, že ti neběží ve Správci úloh.

cesta k Chrome\chrome.exe" --disable-extensions

Po restartu mi to napsalo:

Obnovení systému nebylo úspěšně dokončeno.Nedošlo ke změně systémových souborů a nastavení počítače.
Podrobnosti:
Nástroji Obnovení systému se nepodařilo nahradit soubor(C:\Windows) jeho originální kopií z bodu obnovení.
Během obnovení systému došlo k nespecifikované chybě. (0x80071a90)

Na výběr je:
Spustit obnovení systému nebo Zavřít

Nástroji Obnovení systému se nepodařilo nahradit soubor(C:\Windows) jeho originální kopií z bodu obnovení

to máš poslední bod obnovení z update servicepacku?
body obnovení nepoužívám, nedůvěřuju tomu.

chrome je prohlížeč, který v zaspywarovanosti zřejmě předběhl i odpadní ie.
při dnešních procesorech by mě netrápilo, o kterém prohlížeči se zrovna říká že je nejrychlejší, až tak velké rozdíly to nejsou.

Obnovují se důležité soubory (pro systém) a tam nějaká data s nastavením prkotin nepatří. Navíc taky záleží, co máš nastaveno, aby se v bodech obnovy zaznamenávalo. Odinstaluj Google Chrome, zrestartuj PC, nainstaluj Chrome nanovo. Pokud se ani pak nebude dát spustit, připrav si instalační DVD nebo recovery oddíl.

Promiň,jsem počítačový analfabet

Asi bys k tomu měl někoho zavolat.

Neřešit to bodem obnovení -_-, IMHO je blbost každou prkotinu řešit tímhle, dle mě to celkem dost dosírá registry, sám jsem toho účastník. Java po obnovení zpět před aktualizací jaksi odmítá pracovat. Kde mohli soudruzi u bodů obnovy udělat chybu?