Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítačová sestava 22 000,-

Dobrý den, dnes mi odešel můj starý pc do věčných lovišt a sháním nějaký nový. Doufám, že mi dokážete pomoci.

1. do 22 000 kč
2. herní, zpracování videa
3. operační systém dodat se sestavou
4. PC si sám nesestavím
5. Monitor mám a s tim rozlišením 1024x 768 ?

Od sestavy bych očekával spuštění Zaklínače 3 na slušné detaily i když systémové požadavky jsou asi zatím ve hvězdách (počítač předtím jsem kupoval kvůli zaklínači 1 a dvojku taky rozchodil :D )

Díky moc

Tak jsem si to chtěl ještě nechat posvětit od kamaráda a ten mi řekl, že by to udělal trochu jinak ram http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 060000001TQ2&Search=Kingston%20HyperX%20black%208G B&SearchType=1

Grafickou kartu spíš zase nvidia geforce, myslíte si, že jsou lepší než AMD nebo je to srovnatelné ? A nakonec zdroj spíš 600 W, kdybych do toho chtěl v budoucnu dávat jinou grafickou kartu. Zajímal by mě i názor pana M-pola jestli si to tu bude číst. Předem díky za odpovědi a trpělivost.