Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Driver nepasuje

Dobrý den když jsem si odinstalovat driver na grafiku a teď sem si stáhl nový který je normálně pod mím názvem grafiky ale on nepasuje a instalční cd jsem ztratil nevíte co mám dělat? děkuji
Změna předmětu, původně: Drivery (karel)

co mám dělat?

To nevíme,protože co máš za grafiku tajíš,verzi OS tajíš,odkud jsi drivery stahoval taky tajíš.Ve správci zařízení-grafické adaptéry taky není nic vidět?

nedává se lock ale solved - ta zelená fajvka a tu by jsi měl možnost odkliknout i ty - nicméně jako modrátor to teda woznačim za tebe jako vyřešené.

To nevíme,protože co máš za grafiku tajíš,verzi OS tajíš,odkud jsi drivery stahoval

To nevíme - za to je z formy dotazu jasné, že dotyčný se živí jako učitel přírodopisu nebo poštovní úředník 8-)