Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zosilnovac wifi / telerano / voyo

ahojte
niekto mi spominal ze pred par dnami islo na telerane nejakej TV ( asi markiza) o wifi zosilnovacoch tam hovorili. este som o tom nepocul a chcel by som si to kuknut z toho telerana ako to tam bolo laicky vysvetlene.
ale archiv markizi ide len cez voyo. tak sam sa tam regol ze 7 dni zadarmo ale aj tak pytaju sms. tak kaslem na nich

nema niekto zaplatene to voyo alebo nepozeral niekto v ten ten to telerano ?

5 euro za nejake voyo co vyuzijem iba raz ?

a preto chcem to pocut z telerana, lebo viem prd o tych masinkach a tam ked si na to pozvu "odbornika", tak to vysvetluju ako debilkom, co mi vyhovuje lebo som o tom este nepocul

nemam ani magio 7 dnovy archiv... a nikto to pravidelne nenahrava nikde, lebo je to volovina