Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytížení CPU na 100 % svchost.exe

Zdravim,
Provedl jsem na jednom NTB čistou instalaci Win XP Pro SP3, nainstalil drivery a nějaké programy (Mozilla, Nero 6, MS Office 2000, MS Security Essentials, Adobe Reader). Problém je v tom, že chvilku po startu začne proces svchost.exe vytěžovat CPU na 100 %, trvá to cca 3 minuty, pak proces poklesne na 0 % a už to nedělá.
Viry ani brebery by v NTB být neměly, co konkrétně by to mohlo být a je to normální?
Jedná se o starý NTB Dell Latitude D600 (Intel pentium M 1,3 GHz, 512 MB RAM).

[uz62.jpg]

[5iau.jpg]

Mas to tam predsa napisane, je to Windows Update. Po cistej instalacii si musi urobit nejake veci a ocheckovat updaty, pripadne este nejake bude tahat atd. Potom by sa mal ukludnit. Mozes updatnut aj rucne a restart potom by sa mal ukludnit. Ak to bude robit furt problemy moze byt aj vadny disk apod. (a snazi sa tam 3minuty citat nejaky sektor alebo co apod).
P.S. automaticke aktualizacie sa daju aj zakazat v ovl.panely-system tusim alebo niekde v ovl.paneloch