Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem debilní reklamy - poraďte mi prosím

Zdravím lidi, už jsem zoufalá, používám Google Chrome a pořád mě tu otravujou vyskakovací okna, stačí kliknout na cokoliv a vyskočí reklama (i přesto, že mám v nastavení vyskakovací okna zamítnuta), stává se to čím dál častěji a už mi dohází trpělivost. Další druh reklam je, že když kliknu na stránce, na co potřebuji, tak se mi na celé té stránce objeví reklama a dole jen SKYP, až poté co na to kliknu se dostanu tam, kam jsem chtěla... Dneska jsem na jednu tuto reklamu omylem klikla a najednou jsem dostala do počítače dáreček v podobě trojskýho koně.. co vám mám povídat, už toho mám dost, lidi poraďte mi co s tím? Díky moc:-(

zkus to projet tim superantispywarem v nouzovem rezimu

pak je moznost se toho snazit zbavit rucne, ale je to uz dost slozity, musis zjistit, co se ti to tam spousti za breberky nejspis po startu systemu - slozka po spusteni, procesy a prislusne klice v registrech, nemas nekoho znaleho, kdo by se ti na to podival?

používám Google Chrome

tak se nediv.
ne že by měl antispywarové zabezpečení horší než ostatní prohlížeče, jen se k nastavení dá kurevs*y hůř doklikat. proto dnes bývají uživatelé chrome zamořenější než donedávna jasný průser ie.

zrovinka dneska mám den dívčí války

jo, pěkná komedie od frčecha. šárka nebo co (ta s těmi demižóny) je úplně boží.