Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podivná kalkulačka

"Prosím vemte si kalkulačku s ergonometrickými funkcemi."
Nevím jestli si se mě paní z Přerova která mi poslala mail s touto větou se mě náhodou nedělá srandu. Trigonometrické f-ce zná skoro každej, ale "ergonometrické" f-ce? Nemůžu to ani najít ve vyhledávači. Děkuji za rychlé objasnění!

Ona je děvenka celkově dost pomatená. Jde o firmu která se zabývá projekcí ocel. hal, takže hlavně trojúhelníky což by měla být ta trigonometrie a ne nějaká ergonometrie. Navíc píše "dostav se v úterý 11.7." tady taky něco nesedí je to tak? A to je prosím mail od managerky!! Já si myslím že oni něco zkouší, to přece jinak není možny!

Trigonometrické f-ce zná skoro každej

Tak trigonometrické? V těch já teda dost plavu, ale v goniometrických jsem jako ryba ve vodě.

Halogenový magnetofon ....

Znalý technik nahliadne dovnútra, co tam vidí ? Sklenené banky, nikdy nič podobné nevidel, co to tak asi je ? Jediné co pozná a co vyzerá podobne sú halogenové žiarovky v automobile, tak potom to je jasné ako facka, halogénový magnetofon to je ..... :puff:

Tento magnetofon mal na indikaciu vstupnej urovne signalu tzv. "Magické oko".
Elektronka (umiestnena v strede panelu hlav) blikala zelenym svetlom, modifikovanym urovnou vstupneho signalu ako "laserova show" .

Skor teda laserovy a nie halogenový magnetofon.

Pro někoho jsou hodinky jako holínky, obojí se natahuje. S oblibou dávám do placu historku - v zaměstnání vytvářím ES Prohlášení o shodě (velmi důležité dokumenty, akorát by se měly tisknout na jemném papíře, aby pro ně bylo smysluplné využití) a jeden zákazník se na mne, dost arogantně, obrátil, proč nemáme na naše výrobky certifikát magnetické permeability, že oni to potřebují a tvrdě vyžadují a my jim to neposkytujeme. Tak mne to dost rozdivočelo, od školy jsem se s tím nesetkal, musel jsem si to osvěžit, dělal jsem ze sebe B. L. Bce, když jsem obvolával zkušební ústavy, jestli se to někde nedělá, pak se ukázalo, že chtějí EMC a to samozřejmě máme a vystavujeme na našich webových stránkách:-):-):-):-)
Tak bych si tipnul, že ta paní v těch cizích termitech má podobný hokej.
Vybavilo se mi, jak pan Čech ve svých čechovinách (třeba na Psovi) psal, že měli školení CO a tam jim školitel dával instrukce, že mají ejakulovat do krytu.