Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Typ na notebook prosim pomozte

Dobrý den potřeboval bych se zeptat jestli tento notebook:Acer Aspire E1-531-B9604G50Mnks NX.M12EC.006 rozjede tyto hry: league of legends minecraft mount a blade a po pripade mafia2 kdyz ne dali byste mi nejakej typ na notebook (nejlepe od acer) kterej tyto hry rozjede cena do 12 000 dekuji a naskledanou Ps: sam sem uz nejakou dobu porovnaval a skoumal ale moc se v tom nevyznam tak sem tu.

Možná časem přijdeš na to, že nesouhlas se dá vyjádřit i bez nadávek...

Jen takové malé srovnání - podle téhle recenze:
http://www.notebookcheck.net/Review-Acer-Aspire-E1 -531-Notebook.84594.0.html
Má ten tvůj Acer v 3DMark06 okolo 3200 bodů. Moje sestava s kancelářskou grafikou ATi HD4550, Intel C2D E8400 a 4GB DDR2 má v 3DMark06 cca 3700 bodů. Na té své sestavě rozjedu kupříkladu Metro 2033 na rozlišení 800x600 s minimálními detaily (FPS okolo 10-30, záleží na náročnosti scény, je to nehratelné, vzdal jsem to...), HAWX relativně plynule na nízké detaily v rozlišení 1280x1024 (FPS okolo 50, ale prolétnutí explozí nebo kouřem srazí FPS na 2-4). Tenhle NTB na tom bude ještě hůř. Je to obyčejný kancelářský notebook. Jak někdo poznamenal výše, na skutečný herní notebook bys musel vytáhnout z kapsy tak 20-30 tisíc Kč. Ale kup si klidně ten E1-531, zakázat ti to nemůžeme.