Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizace ovladačů grafiky

zdravím, shodou okolností jsem tu dneska četl, že ovladače pro notebooky se stahují zásadně ze stránek výrobce a zrovna dneska na mě vybaflo okno s aktualizací ovladačů, které mě přesměrovalo na stránky nVidie, kde si ten ovladač můžu stáhnout.. jsem teď teda docela zmaten, můžu si je od tama bezproblémově stáhnout?
Mám ntb s nVidia GeForce GTX 660M

ok díky.. když jenom teď mám verzi 306.97 a ta nejnovější je 320.49 a v jejím popisu říkají jak moc zvedne výkon atd. atd. Taky tam píšou že ta verze vyšla před týdnem, proč se to teda neaktualizuje automaticky?

co sa tyka samotneho dotazu, niekedy to mozne je, inokedy moze nastat problem. Nejaky hlupy updater to nevie posudit preto updatery ovladacov zasadne neinstalujem/vypinam. Ked tak updatovat rucne ked riesim nejaky problem alebo s tym ze viem ze ak nastane problem potom tak viem ze odkial jaky povodny ovladac mam dat. Ked sa pytas uplne vseobecne tak odpoved je NE, nemozes to bezproblemove stahnout. Moze nastat problem. Ale ani ziaden problem nastat nemusi.