Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil za 5000-7000,-

V posl. době tu mám nějak moc dotazů :)
Ségře tak trochu vybíram mobil (její podmínka, aby byl bílej :-D) a asi bych to viděl na některý z těchto:
Huawei Ascend G600 x Samsung Galaxy S3 Mini x Samsung Galaxy Trend

Ten Huawei má 8Mpix foťák oproti 5Mpix u Samsungů, taky má o 0,5 place větší diplej s vyšším rozlišení - zase má nejmenší RAM a není to příliš známá značka.
Myslím, že když vsadím na jeden ze Samsungů, chybu neudělám. Stejně bych si raději nechal poradit a slyšel nějaké názory :)
Díky ;-)

Huawei Honor 2 - ceska distribuce ~7.600,- nebo primo z Ciny mirne pod ~7.000,- (bilej delaj taky)

Samozrejme nezname naroky tve sestry, Huawei Ascend G600 i Samsung Galaxy S3 Mini by mohli dobre poslouzit take.

Internet-Facebook, SMS, volání, fotky...klasika.
Podle mě by stačil i ten nejlevnější z těchto tří ten Samsung Trend.
Když by jsme šli do Huaweie, tak spíš do toho levnějšího G600 - na Alze za 5 200,- tuším.
Když už něco za skoro 8000,- , tak spíš asi ten SG S3 Mini.

Stejně si to rozhodne sama, ale tak k čemu jí mam víc tlačit :-D

Vzít ji do obchodu, strčit jí do ruky tři telefony a vyber si. Jejich myšlenkové pochody při výběru telefonu jsem do dnes nepochopil, respektive pochopil, ale nevěřím, že je chápu dobře. Rozumným výběrem se nezavděčíš, vždycky si vyberou to nejhorší, cenově nejméně výhodné, aby to mělo co nejhorší parametry, hlavní je, že to je ve vybrané milované barvě a vypadá to tak úžasně hezky. Požadované funkce zvládají všechny.

Vybíral jsem hodně mobilů, notebooků, rámečků na fotky, tabletů. Nikdy nevyhrál ten výhodný.