Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ak zapnem pc tak mi ho strašne dlho nacitava

Dobrý den

potreboval by som help s počítačom minule sa mi pokazil a neviem identifikovať v com je vada. Ak zapnem pc tak mi ho strašne dlho nacitava ked sa asi po 3min. zapne tak je procesor vyťažený na 100% a asi po takých 3-6min. sa mi na obrazovke zobrazia vždy nejaké pruhy alebo biela obrazovka kedy ako a potom sa uz nedá vypnúť normalne len vypnúť zdroj alebo vytiahnut z neho kabel na tvrdo ,prosím ak by niekto vedel ci je vada v grafike alebo mi odišla základná doska pls poradre

Ďakujem
Změna předmětu, původně: pomoc pc
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

zpomalení za provozu windows?
systém zahnojený spywarem a viry. doporučuju začít adwcleanerem.
dále zkontrolovat chyby v prohlížeči událostí (protokoly windows - systém, aplikace) a řešit je.
odinstalovat veškerý zbytečný soft, který přidává svoje idiotské doplňky (shell extension) do menu průzkumníka.