Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TABLET

Dobrý den chtěl bych se zeptat , mám tablet GOOGLE NEXUS 7 a je tam jenom vstup pro mini USB , je nějaký rozdělovač nebo něco takového co by se strčilo do mini USB aby tam byl vstup rpo USB děkuji :) , nejlépe ke koupi v obchodech TS BOHEMIA, ALZA, děkuji :)
Zmena kategórie, pôvodne: PC zostavy (fleg)

V Alze je OTG redukce (má mírně jiné zapojení, než redukce) a to s konektorem microUSB na jedné straně a samicí USB na straně druhé. V druhém odkazu je úplně něco jiného, nejde o OTG kabel, navíc na jedné straně je miniUSB a na druhé samec USB. Jinak řečeno ani jeden konec ani zapojení kabelu se neshodují. ;-)

Potřeba je tohle.