Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vlc v chromu

Dobrý den,
když si chci pustit v Google Chrome nějakou TV přes internet, která používá VLC player, vyhodí mi to hlášku, že se vlc web plugin nepodařilo načíst. Může mi prosím někdo poradit, kde ten plugin sebrat a případně, jak ho tam dát? Děkuji

Že by pomohlo nainstalovat VLC? Samostatný plugin jsem nikde nenašel, ale když spustíš instalaci VLC, tak je tam zaškrtávátko na instalaci pluginu pro browsery.