Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spyware - jak ho odstranit?

Prosím, pomozte mi někdo s odstraněním spywaru. Vždycky se mi staral o počítač v práci náš IT, ale teď ho mám doma a jsem docela bezradná.
Stahla jsem si totiž do počítače trojského koně, hulákalo to na mě. Stahla jsem si z netu ad-aware a Spy Emergency, dost jsem toho pochytala, ale stále mi dole vpravo na liště bliká střídavě otazník s křížkem v modrém kolečku. IT mi řekl, že to budu muset odstranit ručně v registrech, ale mám strach, že tam něco smáznu, co nemám. Můžete mi někdo poradit, co přesně hledat a jak se na to doklikat, abych tu blikající ikonu odstranila?
Díky za radu Siddi ICQ: 261077580

1. chybí mi verze OS. Následující platí pro XP a Win98
2. spusť MSCONFIG.EXE (start - spustit)
3. v záložce "po spuštění" si prohlédni co tam je, případně můžeš zkusit povypínat odškrtnutím. Pokud takto "vypneš" i něco co se spouštět má, můžeš to takto vrátit zase zpět prostým zaškrtnutím. Takto můžeš postupně hledat, co dělá neplechu

P.S.: není to nejrychlejší postup, ani není na 100% účinný (spyware se může sám reaktivovat, příp. se může spouštět jako služba), ale je na 100% bezpečný.

kop vašemu it flašku (žádné české svinstvo), a nech to od něj vyčistit a nainstalovat firefox nebo operu, a ať ti smaže ikonu internet exploreru z plochy, a ještě ať ti nastaví omezená uživatelská práva