Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač na hry + Monitor, limit 20 000

Dobrý den, prosil bych o navrhnutí sestavy i s monitorem. (Možnost překročit limit o 3 000 jestli to bude nutné kvůli výkonu/ceně)

1. FINANČNÍ LIMIT - 20 000

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - herní, stream

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - dodat se sestavou, nejlépe Win7 Pro

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? - sestavím si sám

5. MONITOR - nějaký 120Hz, kvalitní monitor bych k tomu chtěl

6. Už mám, DVD mechaniku, klávesnici, myš, sluchátka

Dotaz - dávájí ke komponentům i kabely? Tím myslím HDD nebo budu muset skočit koupit ?
Snad jsem na nic nezapomněl.

A šlo by to tedy aspoň bez toho monitoru ? maximální strop 23 000.

Asi nebude moc velký rozdíl mezi Win7 Home a Proffesional takže bych asi zvolil home verzi.
Monitor mam Samsung SyncMaster 2253LW takže ten mi ještě nachvíli postačí než našetřím nějaké další peníze na novější.