Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizl mi rozdělený disk C

Ahoj, měl jsem na PC visty, rozdělil si disk na 2 partitiony, na jedny si dal poměrně cenná data a druhý jsem zformátoval (v win 7 instalátoru) a nainstaloval na něj windowsy. Teď se ale windows tváří jako by ten druhý svazek neviděl, nevíte jak to můžu napravit? na druhém PC jsem jen reinstaloval win 7, taky jsem měl 2 svazky (stjeně vytvoření) a vše bylo OK.

Zapamataj si ze pismena diskov ma kazda instalacia Win svoje ulozene vo Win, ne na disku. Pismeno neni vlastnost disku, je to len vymysel microsoftu. Mozes mat 10Win a v kazdych Win mat stejny oddiel pod inym pismenom. Logicky ak mas Win v ktorom si pismeno nenamapoval a MS to neurobil automaticky lebo v MS robil nejaky dement, tak to musis priradit v kazdej instalacii Win.