Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BlueScreen

Čaute všem docela problém.

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0.256.48
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: f4
BCP1: 0000000000000003
BCP2: FFFFFA8012918B30
BCP3: FFFFFA8012918E10
BCP4: FFFFF800035C7350
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Soubory, které popisují problém:
C:\Windows\Minidump\070813-70871-01.dmp
C:\Users\Lenka\AppData\Local\Temp\WER-155314-0.sys data.xml

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clci d=0x0405

Pokud není k dispozici Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online, přečtěte si toto prohlášení offline:
C:\Windows\system32\cs-CZ\erofflps.txt

Nic sem neistalovala nic nestahovala v tomto dni. Když bod obnovení nastavím na den před tímto spadně mi PC a nahodí se mi tento obrázek.

Co s tím?
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

cvičně projeď antivirem, ten tvůj příšerný "Symantec Endpoint Protection Small Business Edition" pak hned odinstaluj a zapomeň na něj.

bsod viewer neukazuje nic podezřelého.
z bootovacího cd bych spustil memtest, taky windows mají v sobě diagnostiku paměti, dá se vyhledat.
pak bych nastavil úplnou kontrolu disku c: - ve vlastnostech disku nebo příkazový řádek:

chkntfs /c c:

..a restartoval pc.

na body obnovení zatím kašli, to je berlička která není třeba. lépe řečeno: proč ho chceš použít - co se samo špatně nainstalovalo?