Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kupa novych mysi/podlozky zo zahranicia

ahojte

pisem v dost dolezitej veci, lebo uz sa to taha dlho a ja mam asi nabeh na synfrom karpalneho kanala z nespravnej mysi ktoru pouzivam dlhe hodiny kazdy den roky.

problem je, ze som lavak a nemam rad obojrucne kompromisy v mysiach. preto som tak dlho hladal vhodne pre mna, ale ked som ich nasiel, tak si ich neviem normalne objednat, lebo postovne je bud take drahe ako mys samotna, alebo sa sem neshipuje.

ide o tieto mysi a podlozku, ktore musim kupit:

http://evoluent.com/vm4l.htm
www.goldtouch.com/p-14-goldtouch-usb-comfort-mouse-left-handed.aspx
www.razerzone.com/eu-en/gaming-mouse-pads/razer-invicta

teda to zhrniem, potrebujem najst obchod odkial sa to da shipovat na slovensko za nehoribilnu sumu.

pozeral som uz amazon aj ebay ale nejde to odtial.

dik

A ked ti nejde jeden, tak si tam kliknes na "58 neu" a mas tam vylistovanych dalsich 58 shopov ktore tu mys cez amazon predavaju. Hladas v tom zozname u ktoreho je napisane aj "internationale versand cosi" a najdes napr. http://www.amazon.de/gp/node/index.html?ie=UTF8&me =A2E08WTDMBGHNR (pozor postovne do SR bude 19,90)
P.S. a uisti sa ze mas spravne adresu, ze je tam jasne vybraty land slowakei, aby amazon jasne vedel ze to neches poslat kdesi do Ugandy.