Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Script Host

Zdravím mám takový menší problém poslední 2 dny mi vyskakuje po zapnutí ntbku tabulka Windows Script Host.
Jak ji vypnu tak mi to asi začne spuštět nějaké programy, protože se mi do minuty přehřeje ntbk.
Měřil sem si to přes speedfan teplota GPU při normálni práci 51stupnu, procesor1 57, procesor2 54 a po vypnutí te tabulky mi teplota stoupa behem chvilky na 85 a vypne se mi ntbk.

Skenoval jsem antivirem ani scriptovy stit nic nenasel, stahoval jsem script deffender, který to měl ůdajně vypnout, ale nepomohlo.

Nějaké rady jak to spravit ?

Vypnul sem to pomoci codestuff starter ale po zapnuti to porad vyskakuje.

chybí mi tu info, jestli ses tím starterem podíval, zda ten skript není zapnutý znovu?
co vlastně spouští a jaký cizí proces ti přebývá v paměti, který může kontrolovat znovupřidání do startup?
zda jsi nechal vyhledat ten skript na disku (starter ukazuje cestu) a přejmenoval/odstranil ho?