Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změna IP adresy

Ahoj.
Jakým prográmkem si můžu na chvíli změnit IP adresu?
Potřebuju se totiž dostat na německou stránku a chce to po mně německou IP.
Děkuji

- tak jsi to spatne nastavil, jestli to delas poprve tak to muze byt komplikovanejsi,,,na zaklade musis najit volnou adresu aby ti to fungovalo , byt tebou na internete najdes hodne navodu jak vysvetlene textem ci video navodem (youtube)
TIP: moznosti by bylo v krajnich pripadech se pripojit na nake "free wifi" v tve oblasti, i kdyz sance vyskytu jsou male.