Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD mechanika nečte originální DVD

Ahojky,
nedávno mi moje DVD mechanika přestala číst všechna média, tak jsem ji hodil do "košic" a teď mám asi 4 měsíce novou, která mi záhadným způsobem přestala načítat originální DVD. Všechno ostatní včetně vypálených DVD načte. Prostě chvilku chrochtá a pak nic - když ji chci načíst např. v Total commanderu, tak se mi to hryzne a comm. nejde ani zavřít... Pokud víte, poraďte... Díky...

Tak to bude asi tak, jak to říká Karel. Z 8 originálních DVD mi jdou načíst pouze dvě :-( Nevěděl jsem, že existuje něco jako DVD chráněná proti čtení v PC... Nikde to na nich není napsáno... Nejde to nějak obejít???

[mod]"Obejit" to jde, ale tyto stranky se nezabyvaji "obchazenim" ochran originalnich nosicu. Pouzij vlastni invenci. (mif)[/mod]

mám stejný problém, ale lépe jsem to otestoval - jedna určitá mechanika nepřečte žádná originální dvd, ani na vistě ani na linuxu (vyloučen vliv os). Nicméně na jimém počítači s jinou mechanikou a OS win XP přečtu všechno.