Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SIM karta

Zdravím, mám novou SIMku, jenže bohužel mi píše "pouze tísňová volání|vodafone cz" ..na pin se mě ptá, píši jej správně, jenže prostě pak už se nic neděje.. Stará SIMka funguje.. Nevíte co s tím? Jinak jako ten papírek s aktivací simky chce abych zavolala *77.. jenže jak asi, když mi nejde mobilní síť.. nevíte co s tím? :(

Jo, tak to přesně se stalo teďka i mě.. Fakt, jak je možný, že dají někomu neaktivovanou simku? -_- ..druhé číslo, které bylo objednáno zároveň s mým taky nejde.. ale "zítra" už to má prej jít.. Tak jsem zvědavá..