Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo OneKey Recovery

Dobrý den, chtěl bych vrátit notebook Lenovo do továrního nastavení a chci se zeptat jestli, to program OneKey Recovery umí a jestli mi to nevymaže kompletně celý windows 8 (nechci ho znovu kupovat za cca. 3000 Kč)

Nejen data budou ztracena, ale dej si pozor i na jednu vec a pro jistotu si ji over. Starsi verze mazaly partition na disku, jak je to u novych nevim - mam tady ten jen T420 a 520. To znamena, pokud jsi mel rozdeleny disk napriklad na C, D, apod., tak smaze vsechny oddily a nechava pouze jeden.