Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Podařilo se někomu ukecat T-Mobile, aby dal flat tarif levněji, než za 749?

Zdravím,
právě mi končí závazek u T-Mobile, chtěl jsem aby mi kapku slevnili, přecejenom už u nich jsem asi 7 let. Ale ne, jediné co mi můžou nabídnout je navíc 500MB internetu. To mi je ale k hovnu, protože z 1,5GB, které mám teď, spotřebuju sotva polovinu. Nebo nový telefon na splátky, ten mi je k hovnu taky. Sleva prý nejde, to se mi ale nechce věřit...

Když mi neslevní, půjdu asi k Ufonovi mají flat za 640, nebo máte jiný tip?

No jeste bych zkusil mozna nejakeho poulicniho prodejce, ac donedavna si mi tohle hnusilo, preci jenom jsem se s jednim zakecal, nebyt to pohledna zenska, vyhnu se obloukem, ale divil jsem se, maji daleko vetsi moznosti nez operatori na infolajne, v podstate u nich neni nic nemozne.

Dál jsem výpověď, nikdo se neozval. Tak jsem se na ně vysral a odešel na předplacenku k Mobil.cz. Přemigroval jsem tam i zbytek familie, co měli Twist. Teď mají 200MB free a už si píšem jen přes WhatsApp. Doporučuji k následování...