Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na preinstalování Media centra

Ahoj.Mám Windows media centr a potřeboval bych radu.Nejde mi Media centr spouštět.Tak se chci zeptat jestli se dá přeinstalovat jenom Media centr nebo jestli musim přeinstalovat celej Windows.Marně hledám jak na to a už na to nemám náladu.Díky

Kolega Tank uz ti odpovedel, ja jen upresnim (z vlastni zkusenosti), ze nemoznost spusteni MC nejspis souvisi s nejakym HW problemem (obvykle ovladac zarizeni). Prover funkcnost, je-li vse OK, preinstaluj pouze Media Center (jde to). Delal jsem to jen jednou a dost jsem se u toho zapotil...