Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalovat ovladače ze stránek výrobce nebo ne?

čau,
bylo mi řečeno už po několikáté, že ovladače mám instalovat výhradně ze stránek výrobce mého stroje, což je acer. problém je ale v tom, že se mi nezdá, že by výrobce přidával nové ovladače na své stránky. např. ovladač pro graf. kartu. podle stránek výrobce je vhodná verze ze 14/02/2012, mezitím už ale vyšlo mnoho ostatních ovladačů 'pro nové hry'. prostě se mi nějak nezdá stahovat ovladač graf. karty ze stránek výrobce. ovladač je zastaralý a kdo ví, jak na něm hry pojedou.
Jak se k tomu stavíte vy?
Acer Aspire 5750G

Ale ty přece nemáš počítač na hry, ty máš jakýsi levný notebook na kancl. Tak nechápu co řešíš. Koupil sis krabičku od výrobce Acer, ten poskytuje podporu. Generické ovladače od výrobce čipu fungovat mohou, ale taky nemusí, podle toho, jak to šikmoočkové do tvé tvé krabičky ubastlili. A že to je leckdy ubastleno prasácky, je běžná praxe. Pak najednou přestanou fungovat některé funkce (typicky přepínání grafik), akcelerace videa apod.