Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Integrované bluetooth

Dobrý den mám notebook HP G72 s integrovaným bloetooth a nevím jak to mám zprovoznit zkoušel jsem přes program Bloetooth Wirreles Assistant ze stránky www.hp.com a ani jedno není kompatibilní s mým systémem Win 7 Ultimate 64bit nenašel jsem to ani v bios ale tam také nic takového není jak ho zapnout prosím pomozte... Děkuji předem.

Je dost dobre mozne, ze mas tudiz i Broadcom bluetooth, poslednich par let (2011,2012,2013), je to dost caste reseni davatt combo wifi bluetooth zarizeni. Mel bys tedy kusit nainstalovat Broadcom bluetooth ovladac. Je na strankach ze kterych jsi stahoval ostatni ovladace ?